Sterowniki

Sterowniki

Sterowniki do zarządzania ogrzewaniem sterują każdym typem urządzeń grzewczych. Dzięki precyzyjnemu, strefowemu ogrzewaniu we wszystkich pomieszczeniach w domu panuje idealna temperatura. Mogą być przewodowe lub bezprzewodowe z podłączeniem do Wi-Fi, a także nadtynkowe i podtynkowe. Do tego służą dedykowane sterowniki pokojowe, grzejnikowe i podłogowe. Inne sterowniki mogą sterować kotłem, oferują różny zakres regulacji w zależności od tego, z jakim urządzeniem grzewczym współpracują. Są wśród nich sterowniki do kotłów zasypowych, z podajnikiem czy na na pellet.

Sterowniki pomp C.O. i CWU pozwalają sterować układem w taki sposób, by dopasować się do indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Sterowniki pompy do centralnego ogrzewania to urządzenia, których zadaniem jest  załączanie i wyłączenie pompy podłączonej do kotła w taki sposób, by działała w określonym zakresie temperatur.   A sterowniki pompy cyrkulacyjnej służą do tłoczenia wody o podwyższonej temperaturze w instalacji CWU.  Zapobiegają niepotrzebnej pracy pompy oraz wychłodzeniu zbiornika w momencie gdy temperatura zasilania spadnie.

Proponujemy ofertę firm:

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Pobierz katalog

Zobacz ofertę producentów w wygodny dla Ciebie sposób.

Ciągle się zastanawiasz? Odwiedź nasz sklep lub zadzwoń!

Nasi doradcy na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na kompleksową obsługę klienta.

Tak, nasz asortyment jest bardzo szeroki. Odwiedź nasz sklep, a na pewno znajdziesz to czego szukasz.

Współpracujemy z bardzo dużą grupą producentów. Wymienieni powyżej to nasi wiodący dostawcy.

Wykonujemy bezpłatną wizualizację łazienek na produktach wybranych w naszym salonie.

Tak, wykonujemy usługę montażu zakupionych u nas produktów.

Oczywiście. Gwintujemy rury ocynkowane i czarne w rozmiarach od 1/2 do 2 cali. Zapraszamy.

Zadzwoń, napisz lub nas odwiedź

Zakupy na raty

Możliwość zakupu na raty z Credit Agricole.

Credit-Agricole-Logo