Sterowniki

Sterowniki

Sterowniki do zarządzania ogrzewaniem sterują każdym typem urządzeń grzewczych. Dzięki precyzyjnemu, strefowemu ogrzewaniu we wszystkich pomieszczeniach w domu panuje idealna temperatura. Mogą być przewodowe lub bezprzewodowe z podłączeniem do Wi-Fi, a także nadtynkowe i podtynkowe. Do tego służą dedykowane sterowniki pokojowe, grzejnikowe i podłogowe. Inne sterowniki mogą sterować kotłem, oferują różny zakres regulacji w zależności od tego, z jakim urządzeniem grzewczym współpracują. Są wśród nich sterowniki do kotłów zasypowych, z podajnikiem czy na na pellet.

Sterowniki pomp C.O. i CWU pozwalają sterować układem w taki sposób, by dopasować się do indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Sterowniki pompy do centralnego ogrzewania to urządzenia, których zadaniem jest  załączanie i wyłączenie pompy podłączonej do kotła w taki sposób, by działała w określonym zakresie temperatur.   A sterowniki pompy cyrkulacyjnej służą do tłoczenia wody o podwyższonej temperaturze w instalacji CWU.  Zapobiegają niepotrzebnej pracy pompy oraz wychłodzeniu zbiornika w momencie gdy temperatura zasilania spadnie.

Proponujemy ofertę firm:

Pobierz katalog

Zobacz ofertę producentów w wygodny dla Ciebie sposób.

Ciągle się zastanawiasz? Odwiedź nasz sklep lub zadzwoń!

Nasi doradcy na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na kompleksową obsługę klienta.

Tak, nasz asortyment jest bardzo szeroki. Odwiedź nasz sklep, a na pewno znajdziesz to czego szukasz.

Współpracujemy z bardzo dużą grupą producentów. Wymienieni powyżej to nasi wiodący dostawcy.

Wykonujemy bezpłatną wizualizację łazienek na produktach wybranych w naszym salonie.

Tak, wykonujemy usługę montażu zakupionych u nas produktów.

Oczywiście. Gwintujemy rury ocynkowane i czarne w rozmiarach od 1/2 do 2 cali. Zapraszamy.

Zadzwoń, napisz lub nas odwiedź

Zakupy na raty

Możliwość zakupu na raty z Credit Agricole.

Credit-Agricole-Logo