Stacja uzdatniania wody, sól do stacji

Stacja uzdatniania wody, sól od stacji

Stacje uzdatniania wody poprawiają jakość zarówno wody studziennej, jak i pochodzącej z wodociągów. Problemem najczęściej występującym w wodzie jest jej twardość. Można zakupić tester twardości wody, żeby sprawdzić jaką mamy wodę. Rozwiązaniem jest zmiękczanie wody, które polega na usuwaniu z niej jonów wapnia i magnezu i zastępowaniu ich jonami sodu. Dzięki tej zmianie, woda po kontakcie z armaturą, kabinami prysznicowymi, czy naczyniami, nie zostawia na nich jasnych, trudnych do usunięcia plam. Miękka woda chroni poza tym instalacje przed zapchaniem przez kamień kotłowy, a także zapobiega nadmiernemu wysuszeniu włosów i skóry. Zmiękczacze wody montuje się jednorazowo na głównym przyłączu wody zimnej w domu. Dzięki temu każdy dm3 wody przepływa przez zmiękczacz, a domownicy mają stały dostęp do miękkiej, uzdatnionej wody w domu. Stacje wymagają jedynie dosypania raz na kilka tygodni soli tabletkowanej, dostępu do prądu i odprowadzenia do kanalizacji.

Proponujemy ofertę firm:

Czasem stacja uzdatniania wody jest za duża, wtedy wystarczy na instalacji zamontować jeden czy nawet 3 mniejsze obudowy z filtrami. Do wyboru są filtry sznurkowe, polipropylenowe, żywiczne i węglowe. Bardzo łatwo je wymienić, wystarczy tylko odkręcić przeźroczysty pojemnik i je wymienić.

Proponujemy ofertę firm:

Pobierz katalog

Zobacz ofertę producentów w wygodny dla Ciebie sposób.

Ciągle się zastanawiasz? Odwiedź nasz sklep lub zadzwoń!

Nasi doradcy na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na kompleksową obsługę klienta.

Tak, nasz asortyment jest bardzo szeroki. Odwiedź nasz sklep, a na pewno znajdziesz to czego szukasz.

Współpracujemy z bardzo dużą grupą producentów. Wymienieni powyżej to nasi wiodący dostawcy.

Wykonujemy bezpłatną wizualizację łazienek na produktach wybranych w naszym salonie.

Tak, wykonujemy usługę montażu zakupionych u nas produktów.

Oczywiście. Gwintujemy rury ocynkowane i czarne w rozmiarach od 1/2 do 2 cali. Zapraszamy.

Zadzwoń, napisz lub nas odwiedź

Zakupy na raty

Możliwość zakupu na raty z Credit Agricole.

Credit-Agricole-Logo