Kotły

Kotły gazowe

Kotły gazowe to urządzenia do ogrzewania domu lub mieszkania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Do wyboru są różne rodzaje kotłów niekondensacyjnych.

Jednak to na kotły kondensacyjne trzeba zwrócić uwagę, bo maksymalnie wykorzystują energię powstałą ze spalania paliwa i osiągają prawie 100% sprawność w wyniku czego wzrasta efektywność systemu grzewczego, maleją koszty ogrzewania gazowego i zmniejsza się obciążenie środowiska. Urządzenia te występują w formie wiszącej lub stojącej, dwufunkcyjne i jednofunkcyjne, a jednofunkcyjne potrzebują do pracy zasobnika ciepłej wody użytkowej – zintegrowanego lub wolnostojącego. Ważnym aspektem jest także moc kotła, którą należy dobrać odpowiednio w zależności od tego, jak duży jest oczekiwany zakres regulacji oraz jak skomplikowany jest system grzewczy.

Proponujemy ofertę firm:

Kotły elektryczne  

Kotły elektryczne  to zaawansowane urządzenia grzewcze, zapewniające bezobsługową oraz bezpieczną eksploatację, są doskonałą alternatywą dla innych typów urządzeń. Są także bardzo oszczędne. Mają możliwość współpracy z ogniwami fotowoltaicznymi co powoduje, że koszty ogrzewania mogą być znacznie zniwelowane.

Proponujemy ofertę firm:

Kotły na paliwa stałe

Kotły na paliwa stałe to automatyczne kotły na pellet, ekogroszek, węgiel oraz kotły z ręcznym załadunkiem paliwa.

Proponujemy ofertę firm:

Kotły olejowe

Kotły olejowe nowoczesne, to kondensacyjne,  są przystosowane do przejścia z oleju kopalnego na olej opałowy z udziałem bio oleju. Mogą więc być eksploatowane także z wykorzystaniem energii odnawialnych.

Proponujemy ofertę firm:

Pobierz katalog

Zobacz ofertę producentów w wygodny dla Ciebie sposób.

Ciągle się zastanawiasz? Odwiedź nasz sklep lub zadzwoń!

Nasi doradcy na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na kompleksową obsługę klienta.

Tak, nasz asortyment jest bardzo szeroki. Odwiedź nasz sklep, a na pewno znajdziesz to czego szukasz.

Współpracujemy z bardzo dużą grupą producentów. Wymienieni powyżej to nasi wiodący dostawcy.

Wykonujemy bezpłatną wizualizację łazienek na produktach wybranych w naszym salonie.

Tak, wykonujemy usługę montażu zakupionych u nas produktów.

Oczywiście. Gwintujemy rury ocynkowane i czarne w rozmiarach od 1/2 do 2 cali. Zapraszamy.

Zadzwoń, napisz lub nas odwiedź

Zakupy na raty

Możliwość zakupu na raty z Credit Agricole.

Credit-Agricole-Logo