O nas

Poznaj sz'ola

Firma SZ'OLA powstała w 1990 Roku w Opolu. W ciągu następnych Lat powstały oddziały w Kędzierzynie-Koźlu i Prudniku. W 1992 ROKU został Otwarty Oddział w Opolu, przy ul. Budowlanych 11a, do którego została przeniesiona Nasza główna siedziba.W 1993 Roku powstał Oddział w Prószkowie, w 1999 r. w Ozimku. W 2007 Roku został utworzony Oddział we Wrocławiu.

Zajmujemy sie przede Wszystkim Detaliczna i hurtowa sprzedażą Urządzeń i Materiałów Techniki Grzewczej i Sanitarnej. Oferujemy Kabiny prysznicowe, meble łazienkowe, Grzejniki, Kafelki, Zlewozmywaki, Płytki ceramiczne, baterie łazienkowe, kotły gazowe, kotły CO.

Ponadto prowadzimy dla Klientów detalicznych Szeroka Działalność Doradztwa Technicznego Oraz Szkolenia dla Instalatorów. Wiedza techniczna Oraz Doświadczenie, ktorým dysponujemy to gwarancja pełnej satysfakcji NASZYCH KLIENTÓW.

Jako hurtownia Jestesmy Dzisiaj przedstawicielem regionalnym wielu renomowanych Producentów Krajowych i ZAGRANICZNYCH obejmując Swoim zasięgiem rejon całego województwa opolskiego, Dolnośląskiego Oraz czesc Wielkopolskiego i śląskiego.

Nasza Działalność koncentruje sie Głównie na Współpracy z firmami instalacyjnymi, przez współpracę z Nimi klient trafiający do Nas uzyskuje Pewność Profesjonalnej i fachowej w pełnym zakresie Obsługi.

Międzynarodowi partnerzy

Ponad 20 zagranicznych producentów

Szybka realizacja

Dostepność większości towarów od ręki

Zadbaj o swój dom

Najwyższa jakość produktów

Sz’ola – profesjonalizm w każdej dziedzinie

+48 77 454 73 38 Zadzwoń – Jesteśmy dostępni w godzinach 7:30 – 18:00

Zadzwoń, napisz lub nas odwiedź

Zakupy na raty

Możliwość zakupu na raty z Credit Agricole.

Credit-Agricole-Logo