szoa

Oferujemy serwis a także dostęp do części zamiennych po upływie terminu gwarancji co daje 100 % zadowolenie naszych klientów w całym okresie użytkownia zakupionego produktu. 

                                                                                                                                                                                                                                  

Produkujemy króćce gwintowne w rozmiarach od 1/2" do 4" i prowadzimy ich sprzedaż hurtową i detaliczną. Daje nam to możliwość wykonania odcinka  w każdej z powyższych średnic, na rurach ocynkowanych i czarnych od 5 cm do 7 metrów. Wykonujemy je na atestowanych rurach , które posiadamy w swojej ofercie. Na zlecenie klienta świadczymy również usługę w zakresie gwintowania na dostarczonych do nas rurach.

 

Oferujemy  także usługi montażowe zakupionych  u nas towarów na bardzo korzystnych warunkach między innymi 8% podatku VAT. Wykonujemy kompleksowe instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania ,gazowe i sanitarne. Montujemy nowoczesne systemy i urządzenia grzewcze jak pompy ciepła i solary , a ponieważ są to ekologiczne technologie pomagamy w załatwianiu dofinansowania w ramach programów realizowanych przez Unię Europejską. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz profesjonalne narzędzia a nasi instalatorzy są systematycznie wysyłani na szkolenia dotyczące eksploatacji, obsługi, montażu i instalacji dostępnych towarów. Powierzone nam prace wykonujemy rzetelnie i terminowo.